Yerinden kalkması mümkün olmayan ya da kaldırılması istenmeyen halıların evinize veya iş yerinize gelerek bulundukları yerde temizlenmesi işlemidir. Bu işlemden sonrası yaz aylarında 3-4 saat kış aylarında ise 7-8 saat içinde eşyalarınız kullanıma hazır hale gelmektedir. İdeal halı yıkama olarak Halı ve koltuk yıkama işlemlerimizde temizleme garantisi verilmektedir. Halı yüzeyini genellikle hafif nemli bıraktığı için halılar bir saat içinde kurumaktadır. Bazı daha güçlü halı yıkama makinası modelleri, halıyı temizlerken kurutmak için sıcak hava kullanan ısıtma ekipmanı içermektedir. Isıtıcı ekipmanın kullanılması sayesinde, yıkama sonrasında halılar neredeyse kuru olarak siz müşterilerimize sunulmaktadır.
Yerinde halı yıkama, duvardan duvara halıların ve taşınamaz halılar için ev, iş yeri veya kamu binalarında verilen halı yıkama hizmetidir. Halıyı yerinde yıkamak için İdeal halı yıkama özel ekipmanları, temizlik malzemeleri ve yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli ve profesyonel ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. İdeal Halı yıkama halıları yerinde yıkarken yıkama makinalarından faydalanır. Yerinde halı yıkama çeşitli metotlar kullanılarak yapılmaktadır. Temizleme yöntemi halının cinsi, kirlilik derecesi, kullanım durumuna göre seçilir.Yerinde yıkamada fırçalama, püskürtme ve emme yöntemi kullanılır.

keçiören halı yıkama, keçiören koltuk yıkama, keçiören yerinde halı yıkama, keçiiören yerinde koltuk yıkama, keçiören yorgan yıkama, keçiören battaniye yıkama