İdeal halı yıkama deneyimli ve üstün kalite anlayışıyla temizlik ve hijyen  konusunda ihtiyaçlarınıza en hızlı en güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Evlerimizin vazgeçilmezi olan halı koltuk ve yorganlarınızın evlerimizi güzelleştirdiği kadar iyi temizlenmediğinde ne kadar zararlı olabileceğini biliyoruz. Halı yıkama sektöründe halı yıkamada su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi artılar sağlasada doğru ellere teslim edilmediğinde hijyen açısından ve halılarınız için olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. İdeal Halı Yıkama olarak halılarınızı son teknoloji ile hijyenik olarak yıkamaktayız.

Halılarınızın temizliğinde kimyasal değil bitkisel halı şampuanları kullanmaktayız. Halılarınız çeşitlerine göre ayrı ayrı  tekniklerle temizlemekteyiz. Profesyonel anlamda temizlenen halılarınız dezenfekte edilmektedir.Yıkanması biten halılarınız kapalı ortamda kurutulur sadece 1 saat güneş ışığında bekletilmektedir. Temizliği biten halılarınız ambalajlanarak ilk günkü gibi adresinize en hızlı şekilde teslim edilmektedir.

 

keçiören halı yıkama, keçiören koltuk yıkama, keçiören yerinde halı yıkama, keçiiören yerinde koltuk yıkama, keçiören yorgan yıkama, keçiören battaniye yıkama

keçiören halı yıkama firması, ankara halı yıkama firması, ankara keçiören halı yıkama firması